Blog

Kabina lakiernicza z filtracją mokrą

Linia przemysłowych kabin lakierniczych oferowanych przez firmę Lift Systems obejmuje kabiny lakiernicze do malowania na mokro, które doskonale nadają się do zastosowań zarówno przemysłowych jak i wojskowych.

Linia przemysłowych kabin lakierniczych oferowanych przez firmę Lift Systems obejmuje kabiny lakiernicze do malowania na mokro, które doskonale nadają się do zastosowań zarówno przemysłowych jak i wojskowych. Nasze przemysłowe kabiny lakiernicze cechują się trwałą konstrukcją paneli z galwanizowanej stali oraz profesjonalnym bezcieniowym oświetleniem zapewniającym doskonałą widoczność podczas pracy. Wytrzymałe wentylatory i silniki oferują niezrównane połączenie najwyższej wydajności i maksymalnej efektywności energetycznej.

Co to jest kabina lakiernicza?

Kabina lakiernicza to duże, zamknięte środowisko wyposażone w wentylatory wyciągowe i filtry, dzięki którym komercyjne malowanie natryskowe jest bezpieczniejsze i czystsze. Poprawia wyniki całego procesu lakierowania poprzez zmianę ciśnienia powietrza, które wydmuchuje zanieczyszczenia z pojemnika i usuwa nadmiar lakieru z pistoletów lakierniczych. W tym samym czasie świeże, czyste powietrze jest regularnie wtłaczane do kabiny.

Jak działa kabina do malowania na mokro? Malowanie po obróbce strumieniowo-ściernej

Malowanie większych części w dużych ilościach może wymagać użycia mokrej kabiny ochronnej. Są one wydajne, bezpieczne i zapewniają dobre wykończenie farbą poprzez wykorzystanie czystego powietrza. Składa się z dużej komory z zamkniętą lokalną atmosferą. Posiada wentylatory wyciągowe z filtrami wlotowymi i wylotowymi, co czyni go środowiskowo czystszą opcją dla malowania. Rzeczywiste zapotrzebowanie na przepływ powietrza będzie zależeć od konkretnego, używanego sprzętu. Kabina może poprawić wydajność firmy, a na skalę produkcyjną może być wymagana ze względu na lokalne przepisy i kodeksy.

Kluczowe cechy:

  • kabina lakiernicza zawiera wentylator wyciągowy i wentylator wymiany powietrza
  • te dwa wentylatory współpracują ze sobą, aby manipulować przepływami ciśnienia powietrza
  • usuwając zanieczyszczenia, kabina lakiernicza pozwala na uzyskanie gładszej, czystszej powłoki
Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz szybko i skutecznie pomogą rozwiązać każdy problem. Skontaktuj się z nami. Pomożemy – doradzimy – zoptymalizujemy – wykonamy – dostarczymy. Przejdź do zakładki KONTAKT

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *