Wynajem urządzeń dźwigowo-dźwignicowych

Wynajem urządzeń – kompleksowa usługa wynajmu, gdzie wynajmujemy Klientowi urządzenie na ustalony okres czasu po stałej stawce miesięcznej. Obsługa serwisowa na czas wynajmu leży po stronie Lift Systems. Klient może być maksymalnie skupiony na wykorzystywaniu urządzenia do pracy, mając możliwość przewidzenia kosztów eksploatacji przez cały okres wynajmu.

Wynajem / Wypożyczenie

Istotne jest, aby podczas zaawansowanych zadań sięgać po sprawdzone i godne zaufania urządzenia.

  • Wynajem urządzeń dźwigowych

    Oferta wynajmu urządzeń dźwigowych jest najczęściej związany z usługami świadczonymi żurawiem, wyciągarką lub wciągnikiem albo suwnicą. Zakres takiej usługi wypożyczenia polega zazwyczaj na wynajmie urządzenia wraz z kompleksową opieką serwisową. Urządzenia dźwigowe są elementem niezastąpionym podczas wykonywania wielu prac, dlatego też tak duża liczba osób poszukuje rzetelnych firm zajmujących się wynajmem urządzeń dźwigowych.

  • Zalety wypożyczenia

    Urządzenia z kategorii dźwigów czy suwnic są to jednak maszyny drogie w zakupie i utrzymaniu. Jeśli Twoja firma nie chce ponosić jednorazowego, wysokiego wydatku, możesz zdecydować się na korzystną opcję wynajmu takich urządzeń. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz urządzeń, które możemy udostępnić Twojej firmie na określony czas. Niezależnie od typu urządzenia, na który się zdecydujesz, masz pewność, że doskonała jakość oferowanych urządzeń oraz pełny serwis realizowany po naszej stronie, pozwoli Ci na wykonanie prac zgodnie z zamierzeniami.

  • Oferta na wypożyczenie

    O korzyściach z wynajmu sprzętu najlepiej porozmawiać z specjalistą z naszego działu obsługi klienta. Proponujemy pakiet elastycznych rozwiązań finansowania zakupów i wynajmy sprzętów.

Jednym z większych kosztów ponoszonych przez firmy jest koszt zakupu oraz utrzymania parku maszynowego. Firmy muszą liczyć się z kosztami generowanymi przez: przeglądy konserwacyjne, naprawy, czy zewnętrzne finansowanie.

Marcin Schröder
Project Manager - LIFT SYSTEMS