Śrutownice z przenośnikiem rolkowym
serii HR-R

Linia urządzeń serii R to oczyszczarki turbinowe do automatycznego oczyszczania elementów transportowanych na przenośniku rolkowym.

Śrutownice z przenośnikiem rolkowym serii R

Maszyny typu rolkowego doskonale sprawdzają się przy obróbce takich elementów jak profile i blachy oraz proste konstrukcje spawane. Dzięki modułowej konstrukcji urządzenia oczyszczarki rolkowe posiadają duże możliwości adaptacyjne i charakteryzują się łatwością konfiguracji urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta.

 • Seria R

  Urządzenia serii R doskonale sprawdzają się zarówno jako niezależne gniazda obróbcze oraz jako stanowisko oczyszczania w automatycznych liniach produkcyjnych zintegrowanych z innymi urządzeniami do obróbki i malowania.

 • Minimalizacja obsługi

  Urządzenie jest zaprojektowane tak, aby do działania i utrzymania wymagało minimum obsługi i zapewniało jednocześnie maksymalną efektywność produkcji.

 • System transportu

  Długość rolotoków transportowych są dobierane do indywidualnych potrzeb klienta. System transportu materiału może zostać doposażony o załadunek poprzeczny. Jest również możliwość zbudowania kompletnej linii produkcyjnej składającej się z komory do wstępnego suszenia, oczyszczarki z platformą szczotkowo-odmuchową, komorą do malowania i suszenia.

PAMIĘTAJ Najbardziej szczegółową i wyczerpującą odpowiedź dostaniesz kontaktując się z nami osobiście lub poprzez formularz na stronie Kontakt

Cechy urządzenia serii R:

Serce urządzenia stanowi komora śrutownicza wykonana ze stali Hadfielda z dodatkowym wymiennym wyłożeniem wewnętrznym zapewniająca trwałą i długoletnią pracę urządzenia

 • Jakość materiałów

  Wszystkie komponenty wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów w UE.

 • Turbiny z węglika spiekanego

  Możliwość wyposażenia w turbiny serii XTR z węglika spiekanego są jednym z najwytrzymalszych rozwiązań oferowanych na rynku. Cechują się niesamowitą trwałością, aż 8 do 10 razy większą niż produkty oferowane na rynku na bazie technologii odlewniczej.

 • Unikatowa geometria łopatek

  Poprzez unikatową geometrię łopatek turbiny uzyskujemy zdecydowanie większą prędkość wylotową ziarna ściernego, co bezpośrednio wpływa na bardziej wydajny proces czyszczenia.

 • Stopień SA 3

  Bezproblemowe osiąganie stopnia SA 3 przygotowania czyszczonej powierzchni.

 • Niska emisja pyłów

  Gwarantowana niska emisja pyłów na poziomie 3mg/m3 (norma 5-10 mg).

 • Monitoring

  Możliwość wyposażenie w system monitoringu on-line.