Oczyszczarka tunelowa z pionowym układem transportu serii T

Seria T to tunelowe oczyszczarki z przenośnikiem podwieszonym. Oczyszczarka jest projektowana i dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta. Idealnie sprawdza się w linii produkcyjnej, połączonej z malarnią, spiętej jednym transportem pionowym.

Oczyszczarka tunelowa z pionowym układem transportu serii T

Głównym przeznaczeniem tego typu urządzeń jest oczyszczanie elementów o złożonych kształtach, w jednym przejściu technologicznym, w układzie przejazdowym

 • Przeznaczenie maszyny

  Głównym przeznaczeniem tego typu urządzeń jest oczyszczanie elementów o złożonych kształtach, w jednym przejściu technologicznym, w układzie przejazdowym. Maszyny te są bardzo popularne jako stacje przygotowania powierzchni na początku linii lakierniczych, zarówno przy malowaniu mokrym jak i proszkowym.

 • Budowa

  Urządzenia serii T składają się z komory śrutowniczej wykonanej ze stali Hadfielda oraz śluzy wejściowej i wyjściowej. Ich konstrukcja składa się z ramy nośnej i wypełnienia z paneli akustycznych z dodatkowym wyłożeniem gumowym.

 • Dodatkowe stanowisko

  W przypadku bardzo skomplikowanych elementów, takich jak na przykład ramy maszyn rolniczych czy skomplikowane konstrukcje spawane urządzenia VR-T mogą być dodatkowo wyposażone w stanowiska ręcznego doczyszczania, w których w specjalnej strefie pracuje operator wyposażony sprzęt ochrony osobistej oraz dysze czyszczące.

PAMIĘTAJ Najbardziej szczegółową i wyczerpującą odpowiedź dostaniesz kontaktując się z nami osobiście lub poprzez formularz na stronie Kontakt

Cechy urządzenia serii T

W końcowej strefie urządzenia zainstalowany jest specjalny układ odmuchowy, który służy do usuwania pozostałości ścierniwa oraz pyłu po procesie śrutowania. Układ ten pracuje w oparciu o wentylatory, alternatywnie może być zastąpiony systemem odmuchowym ze sprężonym powietrzem lub automatycznymi manipulatorami odmuchowymi. Całość urządzenia skonfigurowana jest ten sposób, aby zapewnić maksymalne rozwinięcie powierzchni i oczyszczenie detali przed następnym w kolejności krokiem technologicznym jakim jest malowanie.

 • Jakość materiałów

  Wszystkie komponenty wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów w UE.

 • Turbiny z węglika spiekanego

  Możliwość wyposażenia w turbiny serii XTR z węglika spiekanego są jednym z najwytrzymalszych rozwiązań oferowanych na rynku. Cechują się niesamowitą trwałością, aż 8 do 10 razy większą niż produkty oferowane na rynku na bazie technologii odlewniczej.

 • Unikatowa geometria łopatek

  Poprzez unikatową geometrię łopatek turbiny uzyskujemy zdecydowanie większą prędkość wylotową ziarna ściernego, co bezpośrednio wpływa na bardziej wydajny proces czyszczenia.

 • Stopień SA 3

  Bezproblemowe osiąganie stopnia SA 3 przygotowania czyszczonej powierzchni.

 • Niska emisja pyłów

  Gwarantowana niska emisja pyłów na poziomie 3mg/m3 (norma 5-10 mg).

 • Monitoring

  Możliwość wyposażenie w system monitoringu on-line.